Det har vært skrevet om mange ønsker for haven på denne bloggen, og her om dagen kom jeg over denne siden i et engelsk havemagasin. Om jeg noen gang vil få en slik liten redskapsbod, vil tida vise. Enda noen tid får det bli en drøm...
Ja, et sånt skulle en hatt. Jeg skal lage drivhus av gamle vinduer så jeg tar bilder av tvprogrammer og nettsider og river ut bilder fra blader, nå er det bare å sette seg ned å bli inspirert, dette lille huset var også inspirerende. Ha en fin dag, hilsen Ingeborg
Klart du kan drømme! Dette var vakkert da! Håper du har hatt en fin påske med god avslapning. Gleder meg til neste fredag og håper bare jeg er i farten. Pollensesongen har slått meg helt ut i det siste. Men det går jo over igjen heldigvis. Ha en god helg!
REMEMBER! Next Bloggers Sunday Walk: Spring, April 30th
Put on your walking shoes, rubber boots, beach sandals or simply stroll with bare feet in the sand or snow - whatever, bring with your camera or paper and pen and document what you see on the day fixed and presented in next BSW-gadget, and at last link to my blog! Remember to give me a comment including your link.
Jeg er sta og nysgjerrig av natur - og vil stadig fylle på med kunnskap om det jeg ikke vet noe om - og bevare det på bloggen til glede og nytte for meg sjøl og tydeligvis andre! Det blir som en notatbok alle kan bla´i!
Støttegruppe for dammen vår
Vi trenger flere pådrivere for å få dammen tilbake til sin opprinnelige stand. Følg med på utviklingen på facebooksiden!
Translate
Søk i denne bloggen
Anbefalt søkeboks
Gammel heading
Om hovedbloggen min
Hyggelig at du titter innom! Vilt og vakkert er delt inn i temaer som redigeres etterhvert som nytt og aktuelt stoff dukker opp. Derfor kan et avsnitt se forskjellig ut fra tid til annen. Det betyr at nytt stoff nødvendigvis ikke er å finne under siste innleggsdato. Temaene dreier seg stort sett om mine interesser for blomster og planter - knytta til mat, medisin og helse, navn, arter, dyrking og stell samt kultur, kunst, mytologi, etymologi, folkeminne, litteratur, musikk, matematikk og haver hjemme og ute i den vide verden - og alt med utgangspunkt i den kunnskapen jeg har som kunst- og kulturformidler. Og.... endelig har jeg funnet bruk for tegningene/trykkene mine som har ligget og gulna på loftet i mange år!
Det er jo lov å drøyme.
SvarSlettDen er iallfall fin !!
Klem
Kjempekoselig er den i alle fall! Hilsen Tove.
SvarSlettOg bare så det er sagt - drøm i vei!
Ja, et sånt skulle en hatt. Jeg skal lage drivhus av gamle vinduer så jeg tar bilder av tvprogrammer og nettsider og river ut bilder fra blader, nå er det bare å sette seg ned å bli inspirert, dette lille huset var også inspirerende. Ha en fin dag, hilsen Ingeborg
SvarSlettKlart du kan drømme! Dette var vakkert da! Håper du har hatt en fin påske med god avslapning. Gleder meg til neste fredag og håper bare jeg er i farten. Pollensesongen har slått meg helt ut i det siste. Men det går jo over igjen heldigvis. Ha en god helg!
SvarSlett